O nás

Jsme rodinnou firmou, která má na trhu dlouholeté zkušenosti a tradici. Začínali jsme v červenci roku 1991 v našem rodinném domě ve Čkyni, kde dodnes máme jednu ze svých prodejen a zároveň sídlo firmy. Léta plynula a my jsme rozšířili malou prodejnu o prostorný sklad na role PVC a později o další prodejnu ve Vimperku. V současné době máme na obou našich prodejnách široký výběr podlahových krytin, příslušenství a bytových doplňků.

Z přibližně 600 vzorků metrážových koberců a i 500 vzorků PVC si naši zákazníci mohou vybrat svou podlahovou krytinu. Dále samozřejmě nabízíme široký výběr kusových koberců, vinylových, laminátových, korkových i dřevěných podlah, obvodové i přechodové lišty. K dispozici jsou dále záclonové tyče, garnýže a stínící technika. Koupelnové předložky, rohožky, čistící zony, běhouny...

Našimi hlavními dodavateli jsou partneři z různých koutů naší republiky, se kterými spolupracujeme téměř po celou dobu naší existence. Je to hlavně firma Koberce – Strnad – Lišov, Avanti – Miloslava Procházková, Praha, Spoltex s.r.o. Nepomuk, Zotepo s.r.o., Soběslav, Parketcentrum s.r.o., Plzeň a další významné velkoobchody z Čech i ze zahraničí.

Známé české i světové značky výrobců podlahových krytin zaručují kvalitu našeho dodávaného zboží.

Od začátku poskytujeme svým zákazníkům odborné poradenství, zaměření a montáž všech zakoupených podlahových krytin, dále i renovaci starých parket a dřevěných podlah.

27 let zkušeností v našem oboru a mnoho spokojených zákazníků, jsou opravdu dobrou vizitkou a důvodem k tomu nás navštívit, ať už v prodejně ve Čkyni či ve Vimperku.

Těšíme se na Vaši návštěvu.